Skip Navigation Links
Skip Navigation Links
  • کارگاه ماشینکاری کارخانه واقع در شهر صنعتی هشتگرد
  • نمای بیرونی کارخانه واقع در شهر صنعتی هشتگرد
  • API610مطابق با استاندارد BB3 سری پمپهای
  • (سری پمپهای انتقال گاز مایع (کرایوژنیک
 
 

واحد تست

واحد تست (Test)

کارگاه تستهای عملکردی پمپ در کارخانه پمپهای صنعتی ایران یکی از بزرگترین و دقیق ترین مجموعه های تست و آزمون پمپ در کشور است. این کارگاه مجهز به چهار مخزن تست مجزا برای انجام تستهای عملکردی میباشد. حجم بزرگترین مخزن پانصدهزار لیتر بوده و تست عملکردی پمپها تا ظرفیت ۲۵۰۰۰ مترمکعب در آن امکان پذیر است. همچنین کارگاه تست مجهز به لوله های ۴۸ اینچی و خطوط با تحمل فشار بیش از یکصد بار بوده و مجهز به تجهیزات برق به توان ۳ مگاوات با ولتاژهای ۴۰۰ ولت، ۳۳۰۰ ولت، ۶۰۰۰ ولت و ۱۱۰۰۰ ولت می باشد.
انجام آزمون های مهم پمپهای سانتریفوژ اعم از تستهای Hydro Static، Performance، Mechanical Running و NPSH در این کارگاه امکان پذیر بوده و اندازه گیری پارامترهای مهم هیدرولیکی و مکانیکی پمپها همچون دبی، هِد، NPSH، توان، راندمان، ارتعاشات، دما، سطح صدا و … با دقیق ترین ابزارهای اندازه گیری انجام می شود.

واحد آزمایشگاه کارخانه پمپهای صنعتی ایران مجهزترین مجموعه آزمایشگاهی پمپ در ایران بوده و تجهیزات لازم برای تستهای مواد (مخرب و غیرمخرب) و همچنین بازرسی های ابعادی قطعات را داراست. کلیه ابزارهای اندازه گیری ابعادی دقیق، دستگاه های قرائت و سنجش پارامترهای مکانیکی، هیدرولیکی و شناسایی جنس قطعات در این آزمایشگاه تجهیز شده است. این آزمایشگاه مجهز به دستگاه های کوانتومتری و متالوگرافی برای تعیین عناصر جنس قطعات و نیز میکروسکوپ دقیق برای تشخیص دانه بندی ساختار فولادهای دوفازی می باشد. همچنین امکانات آزمونهای PT، MT، UT و متخصصان تایید شده از سوی موسسه ASNT برای انجام آزمونهای غیرمخرب از دیگر مزیت های این مجموعه می باشد.

 
* تحویل پمپ کرایوژنیک
 
آمار وب سایت
:مراجعه کنندگان
10012
تعداد کاربران آنلاین:35

: ساعت

امروز شنبه مورخ 1396/12/05
 
 
كد امنيتي:
(متن موجود در تصوير زير)

آدرس دفتر مرکزی : تهران – خيابان ولی عصر – بالاتر از میرداماد – کوچه سرو – پلاك 56
تلفن : 53-88193051
فاكس : 88193054
info@iip-co.com :ایمیل

Powerd by IIP Information Technology Group(P.kh),Copyright@20166