Skip Navigation Links
Skip Navigation Links
  • کارگاه ماشینکاری کارخانه واقع در شهر صنعتی هشتگرد
  • نمای بیرونی کارخانه واقع در شهر صنعتی هشتگرد
  • API610مطابق با استاندارد BB3 سری پمپهای
  • (سری پمپهای انتقال گاز مایع (کرایوژنیک
 
 

واحد ماشینکاری و مونتاژ

کارگاه های ماشین کاری و مونتاژ (Machining & Assembly Workshops)

ماشینکاری، ساخت و آماده سازی نهایی قطعات پیش از مونتاژ پمپ در این کارگاه ها انجام می شود. در این بخش با توجه به فرآیندهای تولید و نیازهای ساخت، ماشین ابزارهای تولید برای بهره وری و افزایش سرعت کار، آرایش و چیدمان مناسب دستگاه ها جهت اطمینان از افزایش کمی و کیفی پمپهای فرآیندی در نظر گرفته شده است.

کارگاه ماشینکاری و مونتاژ مجهز به ده ها دستگاه CNC و NC سبک و سنگین می باشند که برخی از آنها در سطح کشور منحصربفرد بوده و همچنین شامل خط مونتاژ پمپهای افقی و عمودی سبک و سنگین می باشد.

کارخانه پمپهای صنعتی ایران به همه تجهیزات مورد نیاز تولید پمپهای سبک و سنگین مجهز شده و قابلیت ماشینکاری قطعات تا وزن ۸ تن را داراست. این تجهیزات شامل ۱۲۰ دستگاه انواع دستگاه های تراش افقی سبک و سنگین، بورینگ سبک و سنگین، فرزهای کوچک و بزرگ، دریل عمودی سنگین، سنگ محور و سنگ تخت، دستگاه بالانس دقیق سبک و سنگین، دستگاه تراش تمام اتوماتیک چهار محوره، انواع دستگاه های کاروسل سنگین و دیگر ماشین ابزارهای عمومی می باشند.

همچنین به جهت سرعت در فرآیند تولید و نیز افزایش بهره وری، خطوط مونتاژ پمپهای افقی و عمودی سبک و سنگین از یکدیگر تفکیک شده و در سالنهای جداگانه انجام می شود. در نهایت پس از آماده سازی پمپها، مجموعه الکتروپمپ به همراه شاسی مربوطه مونتاژ شده و آماده تست می گردد. مساحت کل کارگاه های ماشینکاری و مونتاژ کارخانه پمپهای صنعتی ایران بیش از یک هکتار می باشد.

 
* تحویل پمپ کرایوژنیک
 
آمار وب سایت
:مراجعه کنندگان
10012
تعداد کاربران آنلاین:47

: ساعت

امروز شنبه مورخ 1396/12/05
 
 
كد امنيتي:
(متن موجود در تصوير زير)

آدرس دفتر مرکزی : تهران – خيابان ولی عصر – بالاتر از میرداماد – کوچه سرو – پلاك 56
تلفن : 53-88193051
فاكس : 88193054
info@iip-co.com :ایمیل

Powerd by IIP Information Technology Group(P.kh),Copyright@20166