Skip Navigation Links
Skip Navigation Links
  • کارگاه ماشینکاری کارخانه واقع در شهر صنعتی هشتگرد
  • نمای بیرونی کارخانه واقع در شهر صنعتی هشتگرد
  • API610مطابق با استاندارد BB3 سری پمپهای
  • (سری پمپهای انتقال گاز مایع (کرایوژنیک
 
 

واحد تولید پمپهای کرایوژنیک

اطلاعات کلی :
پمپهای کرایوژنیک به عنوان یکی از محصولات مورد نیاز صنایع نفت و پتروشیمی به طور خاص در پروژه های پارس جنوبی (فازهای گازی و پتروشیمی) و نیز میدانها و پروژه های LNG مورد نیاز صنعت نفت کشور می باشد. این پمپها عمدتاً برای انتقال سیالات کرایوژنیک مانند LNG، LPG، اتیلن مایع، پروپیلن، اتان و دیگر مایعات سرد کاربرد دارند. این پمپها بگونه ای ساخته می شوند که در دمای بسیار پایین کار کنند.

شرکت پمپهای صنعتی ایران از سال ۱۳۹۰ مطالعات فنی و اقتصادی برای طراحی، ساخت و تست این پمپها را در ایران آغاز نموده است و اینک مدلهای مختلف پمپهای کرایوژنیک توسط این شرکت طراحی و ساخته شده است.

موارد کاربرد :
با توجه به طبقه بندی و تنوع مدلها و کاربرد پمپهای کرایوژنیک، گروه پمپهای صنعتی ایران تاکنون به طراحی و تولید پمپهای کرایوژنیک از نوع فرورونده در مخازن (Retractable in tank) پرداخته است. این نوع از پمپها در مخازن کم فشار بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند. طراحی این پمپها بصورت مستغرق و عمودی با موتور الکتریکی است که محور موتور و پمپ یکپارچه (Close coupled) است. این پمپ از طریق یک ستون لوله به داخل مخزن فرو می رود و روی یک شیر مکش در انتهای لوله، نزدیک کف مخزن می نشیند.
ورودی سیال به پمپ از طریق یک شیپوری و خروجی آن از طریق سوراخهای بزرگ روی پوسته پمپ درنظر گرفته شده که به داخل لوله رانش مخزن ذخیره سیال ارسال می شود.

 
* تحویل پمپ کرایوژنیک
 
آمار وب سایت
:مراجعه کنندگان
10012
تعداد کاربران آنلاین:69

: ساعت

امروز شنبه مورخ 1396/12/05
 
 
كد امنيتي:
(متن موجود در تصوير زير)

آدرس دفتر مرکزی : تهران – خيابان ولی عصر – بالاتر از میرداماد – کوچه سرو – پلاك 56
تلفن : 53-88193051
فاكس : 88193054
info@iip-co.com :ایمیل

Powerd by IIP Information Technology Group(P.kh),Copyright@20166